#
Image
Witaj na naszej stronie.

Jan Paweł Ii Kim Dla Mni Jest

Paweł ii jest dla mnie Świadkiem Nadziei. Sama myśl o nim dodaje mi otuchy, że nie wspomnę o słuchaniu i czytaniu. Papież jest dla mnie osobliwością. Był dla Ciebie Jan Paweł ii. Jan Paweł ii był dla mnie nie tylko papieżem, ale również wspaniałym człowiekiem. Był dla mnie jak drugi ojciec.

Paweł ii w moich oczach. Kim dla mnie był papież Polak? Co on dla mnie znaczył? Może wszystkim, a już na pewno większości zdaje się że. Świętego kocham za to kim był, za to, że Jego życie było czytelnym. Dla mnie Jan Paweł ii był i jest naprawde wielim człowiekiem podziwiam go za.
Kim był konkretnie dla mnie? Ojcem. Po prostu ojcem. Jan Paweł ii nauczył mnie m. In. Mądrego korzystania z wolności i dobrodziejstw dzisiejszego. Jest dla mnie Papież Jan Paweł ii? Ojciec Święty-Jan Paweł ii-jest mi bliską osobą. Całe moje dotychczasowe życie upłynęło w świadomości.
Dla mnie był i jest Jan Paweł ii? Jan Paweł ii jest dla mnie autorytetem do naśladowania. Poprzez jego osobowość zrozumiałem, że trzeba tolerować. Kim dla mnie jest Jan Paweł ii? Czego mogę się od Niego nauczyć? Niech te pytania nie pozostaną tylko pytaniami, ale niech prowokują nas do odpowiedzenia. Był dla mnie Jan Paweł ii? Malgosia, 04. 04. 2005, 00: 16. 04. 04. 2005, 02: 51. Kim był i jest dla mnie Jan Paweł ii-Ela, 04. 04. 2005, 04: 46. Jest dla mnie Jan Paweł ii teraz? w kilku słowach nie sposób zawrzeć, kim jest dla mnie Jan Paweł ii. Jest orędownikiem u Boga w wielu problemach.
Was, teraz przyszliście do mnie i za to wam dziękuję. Papież Jan Paweł ii stworzył więcej świętych niż wszyscy jego poprzednicy przez ostatnie.
37 zmarł w Watykanie Jan Paweł ii-wielki papież, wielki Polak i. Bo dopiero kiedy odszedłeś do Pana Naszego zrozumiałem kim dla mnie byłeś i nadal.

Feb 2007. Wiara-Kim byl i kim pozostal dla Was Jan Pawel ii? Dla mnie Jan Paweł ii był takim polskim człowiekiem, któremu sie cos udało.

Image